Archicom - Art Profit Szatkowski

Przejdź do treści

Menu główne:

Cztery Pory Roku
Powierzchnia:
30,40 m2  do 61,50 m2
Termin oddania:
01.03.2017
Cena od:
5250 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Jagodno
Osiedle Cztery Pory Roku to inwestycja przyjazna mieszkańcom. Projekt uwzględnia pełne zieleni i słońca miejsca sprzyjające integracji mieszkańców. Podstawowe potrzeby mieszkańców zaspokoją osiedlowe sklepy, pobliski supermarket, restauracja, apteka oraz domowe przedszkola. W ramach nowego etapu do dyspozycji będzie własny klub mieszkańca i plac zabaw. Teren będzie ogrodzony i strzeżony, a wejście i wjazd – kontrolowane. Nowa część osiedla to 6 budynków i ok. 270 mieszkań. Elegancki projekt cechuje niska, 3-piętrowa zabudowa i starannie zaaranżowana zieleń. Standardem będą windy, pomieszczenia na wózki, garaże podziemne oraz miejsca parkingowe na wyłączność. Osiedle zostało uznane przez czytelników Gazety Wrocławskiej za "Najpiękniejsze Osiedle Dolnego Śląska".
Na Krzyckiej
Powierzchnia:
44,20 m2  do 81,40 m2
Termin oddania:
31.12.2016
Cena od:
5900 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Krzyki
Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji we Wrocławiu - na Krzykach. W ofercie dewelopera znajdzie się 142 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Inwestycja będzie ogrodzona, strzeżona i monitorowana, a na jej terenie zaplanowano zielony skwer i plac zabaw. Teren działki będzie naturalnie zadrzewiony, a w jego sąsiedztwie biegnie reprezentacyjny dla okolicy trakt spacerowy. W pobliżu osiedle położony jest park Kleciński. W okolicy znajdą się sklepy, przedszkole, apteka, poczta oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.
Ogrody Hallera
Powierzchnia:
45,70 m2  do 65,60 m2
Termin oddania:
31.05.2016
Cena od:
6500 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Krzyki
Osiedle Ogrody Hallera położone jest w willowej okolicy Borka przy dwóch parkach. Klasyczna bryła i starannie dobrane detale architektoniczne nawiązują do reprezentacyjnych willi miejskich. W ofercie znajdą się wysokie przestrzenie - komfortowe, pełne światła mieszkania. Inwestycja jest położona 10 min. jazdy do wrocławskiego Rynku, połączona z resztą miasta doskonałą siecią komunikacji miejskiej. Osiedle będzie chronione i monitorowane, mieszkania będą posiadały wideodomofony. W projekcie osiedla zostało uwzględnione fitness dla mieszkańców oraz pomieszczenie do spotkań biznesowych i towarzyskich. W pobliżu znajdują się niezbędne punkty usługowe, szkoły, centra handlowe oraz tereny rekreacyjne przy parku Grabiszyńskim i Południowym.
Olimpia Port
Powierzchnia:
37,50 m2  do 81,90 m2
Termin oddania:
31.05.2016
Cena od:
5400 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Swojczyce-Sępolno
Olimpia Port to osiedle społeczne położone bezpośrednio nad Odrą. Zaprojektowane przy współudziale Biura Rozwoju Wrocławia. Standardem są podziemne garaże, komórki lokatorskie oraz windy. Do dyspozycji mieszkańców została oddana sala do fitnessu i pomieszczenie klubowe. Place zabaw dla dzieci znajdą się w zasięgu monitoringu kamer ochrony. Olimpia Port to osiedle dla ludzi, którzy poza mieszkaniem poszukują spokojnego miejsca, w sąsiedztwie przyrody, z szybkim dostępem do niezbędnych usług. Wzdłuż głównych ulic i bulwarów powstają ciągi handlowe ze sklepami i usługami. Inwestycja to spójny, samowystarczalny zespół urbanistyczny, łączący funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe i rekreacyjne oraz edukacyjne – na osiedlu już funkcjonuje nowocześnie wyposażone, publiczne przedszkole.
Słoneczne Stabłowice
Powierzchnia:
35,80 m2  do 58,10 m2
Termin oddania:
30.04.2016
Cena od:
4875 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Stabłowice
Nowe osiedle położone nad rzeką Bystrzycą. Przytulne, funkcjonalne mieszkania w zagospodarowanej dzielnicy, dającej możliwości rekreacji na łonie przyrody. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, edukacja, przychodnie. Osiedle będzie strzeżone i monitorowane. W ofercie znajdują się 2-, 3-pokojowe mieszkania z tarasami lub balkonami. Na terenie osiedla zaplanowano garaże podziemne, plac zabaw oraz własny klub fitness.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego