i2development - Art Profit Szatkowski

Przejdź do treści

Menu główne:

La Boheme
Powierzchnia:
45,63 m2  do 68,75 m2
Termin oddania:
31.05.2016
Cena od:
5600 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Śródmieście
La Bohème to wyjątkowy kompleks mieszkalny położony na Nadodorzu – aktywnie rewitalizowanym i cieszącym się coraz większą popularnością osiedlu wrocławskiego Śródmieścia. Projekt budynku nawiązuje do wrocławskiej architektury drugiej połowy XIX wieku. Klinkierowa elewacja, będąca idealnym połączeniem piękna i trwałości, nada inwestycji wyjątkowego uroku, pozwalając jednocześnie na doskonałe wkomponowanie budynku w otaczający go krajobraz zabytkowych kamieniczek. W 7-konygnacyjnym budynku znajdziemy lokale o zróżnicowanej powierzchni: od kawalerek o powierzchni od 25 m kw., przez mieszkania dwupokojowe, aż po lokale trzypokojowe o powierzchni do 68 m kw. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli na swobodę aranżacji wnętrz oraz dostosowanie lokum do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli, a duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie pomieszczeń mieszkalnych. Do każdego z lokali będzie przynależeć gustownie zaprojektowany balkon, taras, lub loggia. Na parterze budynku zlokalizowane będą dwa lokale handlowo-usługowe. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców w budynku zostaną zainstalowane wideodomofony, a wszystkie mieszkania będą wyposażone w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki Dierre. Wysoki komfort użytkowania zapewnią cichobieżne windy łączące mieszkania z dwoma garażami podziemnymi. Ekskluzywny i wyjątkowy charakter częściom wspólnym nieruchomości nadadzą gustownie zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o detale klatki schodowe ozdobione pracami wrocławskich artystów.
Lofty przy fosie
Powierzchnia:
35,88 m2  do 86,94 m2
Termin oddania:
31.05.2016
Cena od:
10200 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Stare Miasto
„Lofty przy fosie” mieszczą się w neogotyckim budynku powstałym w XX wieku. Piękna, pięciokondygnacyjna bryła ze spadzistymi dachami, strzelistymi wieżyczkami i ceglaną elewacją zyska w nowej odsłonie nowoczesne – niemal niewidoczne – balkony, które nie będą przesłaniały elewacji, a wzbogacą go o nową funkcję. Historyczne, bogato zdobione wnętrza części wspólnych, najwyższej jakości materiały wykończeniowe łączą estetykę z trwałością i wygodą – spełniają potrzeby wymagających użytkowników XXI wieku. Ogromne okna stylowo podzielone szprosami doskonale doświetlają pomieszczenia i oferują piękny widok na zieleń i fosę miejską. Wysokość stropów w mieszkaniach dochodzi do 4 metrów, co otworzy przed przyszłymi właścicielami możliwość rozbudowywania przestrzeni użytkowej o antresole. Cichobieżna winda, parking podziemny na terenie Bulwaru, drzwi antywłamaniowe do lokali i wideodomofony zwiększą wygodę i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, o które dodatkowo zadba ochrona i monitoring Bulwaru Staromiejskiego.
Ogrody Jordanowskie
Powierzchnia:
23,05 m2  do 45,66 m2
Termin oddania:
30.06.2016
Cena od:
5700 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Oporów
Ogrody Jordanowskie to kompleks 3 budynków w zabudowie wielorodzinnej położonych w południowo-zachodniej części miasta – na Oporowie. Inwestycja tworzona jest z myślą o osobach pragnących odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania. Projekt inwestycji zakłada utworzenie 3 – kondygnacyjnych budynków z garażami podziemnymi. 89 funkcjonalnych lokali mieszkalnych z przynależnymi ogródkami, tarasami i balkonami zapewnią doskonałą przestrzeń do codziennego spędzania czasu. Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych (od 22-metrowych kawalerek po 83-metrowe mieszkania 3 i 4 – pokojowe z antresolami) oraz funkcjonalnym rozwiązaniom architektonicznym, zapewniającym duże możliwości aranżacyjne, inwestycja wyjdzie naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów. Komfort użytkowania zapewnią cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu -1. Nowoczesna architektura budynków nada inwestycji ponadczasowej elegancji. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii instalacyjnych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.
Zodiak 1
Powierzchnia:
82,40 m2  do 97,62 m2
Termin oddania:
30.09.2015
Cena od:
5747 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Wojszyce
Osiedle Zodiak 1 to kompleks kameralnych budynków wielorodzinnych zlokalizowany w dzielnicy Krzyki, na zielonym i spokojnym osiedlu Wojszyce. Inwestycja tworzona jest z myślą o osobach szukających spokojnej i cichej przestrzeni mieszkalnej, bez konieczności wyprowadzania się poza granice Wrocławia. W skład osiedla wchodzi 47 modułów o powierzchni od 81 do 112 m kw. Każda z jednostek mieszkalnych to 3-kondygnacyjna, ergonomiczna przestrzeń, pozwalająca na duże możliwości aranżacyjne, a tym samym na dostosowanie lokum do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Parter lokalu to funkcjonalna strefa dzienna z jasnym salonem (miejsce na kominek), aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia kuchni, jako oddzielnego pomieszczenia), oraz łazienką. Projekt budynku założył utworzenie 3 oddzielnych sypialni oraz jednej przestronnej łazienki na pierwszym piętrze, a także antresoli na poddaszu. Ogród przynależny do każdego modułu mieszkalnego stanowi, zależnie od okazji, wspaniałe miejsce spotkań w gronie rodziny i znajomych, przestrzeń zabaw dla dzieci lub idealne miejsce relaksu. Do każdego segmentu przynależy również garaż lub wiata garażowa. Zastosowanie fragmentów elewacji klinkierowej nada inwestycji ponadczasowej elegancji i wyjątkowego charakteru. Elewacja klinkierowa jest nie tylko piękna, ale również bardzo wytrzymała – odporna na mróz, wilgoć oraz działanie promieni UV. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz zastosowanie nowoczesnych technologii instalacyjnych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.
Zodiak 2
Powierzchnia:
33,14 m2  do 48,28 m2
Termin oddania:
30.11.2015
Cena od:
5265 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Wojszyce
Osiedle Zodiak 2 to kameralny, wielorodzinny budynek mieszkalny usytuowany w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławian – na Krzykach, na zielonym i spokojnym osiedlu Wojszyce. W cichej i spokojnej okolicy przeważa niska zabudowa nowych domów jednorodzinnych otoczona rozległymi terenami zielonymi. Inwestycja jest doskonałą propozycją dla osób szukających ciszy i spokoju, bez konieczności wyprowadzania się poza granice miasta. Osiedle Zodiak 2 to 3-kondygnacyjny budynek złożony z 66 lokali mieszkalnych, o powierzchni od 33 m kw. do 60 m kw. W ramach inwestycji powstanie parking podziemny z 72 miejscami postojowymi. Do wszystkich mieszkań położonych na parterze przynależeć będą atrakcyjne zielone ogródki i tarasy, a do mieszkań zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach – komfortowe i gustownie zaprojektowane balkony. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, w budynku zostanie zainstalowany system monitoringu, a wszystkie mieszkania będą wyposażone w wideodomofony oraz najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki Dierre.
Pomorska 44
Powierzchnia:
45,05 m2  do 46,21 m2
Termin oddania:
29.02.2016
Cena od:
6450 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Śródmieście
U zbiegu ulic Pomorskiej i Ptasiej, w bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku, powstaje kameralna inwestycja „Pomorska 44”. Budynek wyróżniający się prostotą formy i ponadczasową elewacją pomieści na 7 kondygnacjach 57 funkcjonalnych i słonecznych mieszkań oraz usytuowane na parterze lokale usługowe. Dzięki bogatej ofercie lokali o powierzchni od 23 do 46 mkw. oraz możliwości ich dowolnego łączenia, każdy z zainteresowanych Klientów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Do atutów lokali mieszkalnych, poza dogodnymi rozkładami, należy zaliczyć ustawne balkony i duże przeszklenia zapewniające odpowiednie doświetlenie wnętrz. Komfort mieszkańcom zapewni cichobieżna winda i wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku. Inwestycja tworzona jest ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo jej przyszłych mieszkańców. Mieszkania wyposażone zostaną w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wideodomofony.
Rezydencja Dubois
Powierzchnia:
44,17 m2  do 45,17 m2
Termin oddania:
31.10.2015
Cena od:
7750 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Śródmieście
Rezydencja Dubois usytuowana jest w samym sercu historycznego Wrocławia, w otoczeniu nowych inwestycji oraz rewitalizowanych zabytkowych kamienic. Fuzja współczesności i historii nadje temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Rezydencja Dubois to nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy z 72 lokalami mieszkalnym oraz 2 lokalami użytkowymi. W podziemiach budynku, dla wygody przyszłych mieszkańców, zaprojektowano garaż wielostanowiskowy wraz z komórkami lokatorskimi oraz rowerownią. Rezydencja Dubois stworzona jest z myślą o wymagających Klientach, pragnących zamieszkać w sercu tętniącego życiem miasta. Stylowa, klinkierowa elewacja sprawi, że budynek idealnie wpiszę się w pobliską przestrzeń miejską. Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych (od 28-metrowych kawalerek po 60-metrowe mieszkania 3-pokojowe) oraz funkcjonalnym rozwiązaniom architektonicznym, zapewniającym duże możliwości aranżacyjne, inwestycja wyjdzie naprzeciw zróżnicowanym gustom naszych Klientów. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, w budynku zostanie zainstalowany system monitoringu, a wszystkie mieszkania będą wyposażone w wideodomofony oraz najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki Dierre. Komfortowym rozwiązaniem będą cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu podziemnego parkingu. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz dobrze przemyślane i wykonane instalacje wpłyną na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.
The Avenue
Powierzchnia:
105,74 m2  do 152,71 m2
Termin oddania:
30.11.2015
Cena od:
7500 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Śródmieście
The Avenue to luksusowa inwestycja położona na pograniczu dwóch prestiżowych wrocławskich osiedli – Biskupina i Sępolna. Kameralny charakter inwestycji łączy nowoczesne rozwiązania architektoniczno-budowlane z klasyczną bryłą obiektu. Klinkierowa elewacja, będąca idealnym połączeniem piękna i trwałości, nada obiektowi wyjątkowego uroku oraz ponadczasowej elegancji. The Avenue to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, którzy pragną zamieszkać w otoczeniu zieleni i wyjątkowej architektury, pozostając przy tym w niedalekiej odległości od centrum miasta. Budynek składa się z lokali mieszkalnych o ergonomicznych układach oraz zróżnicowanych powierzchniach (od 23-metrowych kawalerek przez ustawne mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, aż do przestronnych 4-pokojowych mieszkań, których metraż sięga do 134 m kw.). Do każdego lokalu będzie przynależeć balkon loggia lub prywatny ogród. Dla bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców, budynek zostanie wyposażony w podziemny parking, cichobieżne windy, najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe, wideodomofony, system monitoringu oraz klucza generalnego. Do wykończenia części wspólnych budynku zostaną użyte materiały najwyższej jakości, a wyjątkowego charakteru naszej inwestycji nadadzą prace wrocławskich artystów.
Między Basztami
Powierzchnia:
29,80 m2  do 42,12 m2
Termin oddania:
31.12.2016
Cena od:
11900 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Stare Miasto
Budynek powstał około XVIII wieku – przylega do muru miejskiego, który biegnie przy Arsenale – jednym z najstarszych zachowanych obiektów obronnych w Europie. Ciekawym elementem konstrukcyjnym, który zachował się do dnia dzisiejszego jest belkowanie stropu wykonane z podtorzy tramwajowych, wprowadzone do budynku prawdopodobnie w okresie międzywojennym. Odnowiony projekt ma na celu przede wszystkim poprawę komfortu użytkowania poprzez zwiększenie doświetlenia pomieszczeń i otwarcie budynku na park ze starodrzewem oraz plac z fontanną. Jednym z założeń projektu jest także odtworzenie historycznej stolarki, której charakter w wyniku licznych przebudów został zatarty. Na nietuzinkowy wygląd wpływa również cylindryczna baszta Arsenału wpasowana w bryłę obiektu. Mieszkańcy budynku „Między Basztami” będą mogli odpoczywać w kawiarniach i restauracjach na terenie Bulwaru Staromiejskiego, relaksować się na plaży miejskiej usytuowanej po drugiej stronie budynku, tuż koło powstającej mariny. Na wędkarzy czeka łowisko, dla aktywnych przewidziano strefę zdrowia i fitness ze ścieżkami spacerowymi – promenadą nad fosą, trasą do biegania oraz trasami dla cyklistów i rolkarzy. Zielony charakter zakątka – dzięki starodrzewowi i odświeżonemu parkowi idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin. Z okien mieszkań „Między Basztami” zaobserwować będzie można park, odnowiony bastion kleszczowy sięgający jeszcze XVI wieku oraz fontannę.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego