inter_es - Art Profit Szatkowski

Przejdź do treści

Menu główne:

Osiedle Centrum
Powierzchnia:
76,83 m2  do 115,75 m2
Termin oddania:
30.10.2014
Cena od:
6000 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Stare Miasto
Nowo oddana inwestycja Osiedle Centrum położona jest na granicy Starego Miasta oraz Południa w ścisłym centrum Wrocławia. Największą zaletą niniejszej inwestycji niewątpliwie jest lokalizacja, która zapewnia doskonałe warunki dla osób chcących zamieszkać w centralnej części Wrocławia. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konarzewski. „Osiedle Centrum” oferuje 64 funkcjonalne mieszkania o wymiarach od 22 mkw do 115 mkw z balkonami, jedno oraz dwupoziomowe na ostatnich dwóch kondygnacjach z tarasami. Na pierwszych dwóch kondygnacjach znajdować się będzie dwadzieścia osiem lokali usługowych z bezpośrednim dostępem od ulicy Kościuszki i Dworcowej. Ponieważ jest to budynek pięciokondygnacyjny w każdej klatce schodowej jest winda, która pierwszy przystanek ma w piwnicy, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie. W piwnicy będzie zlokalizowany parking, który zapewni obsługę parkingową. Do każdego mieszkaniu zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet ,telefon , wideofon. Inwestycja będzie monitorowana systemem video, do którego będzie miał dostęp każdy z mieszkańców w swoim telewizorze na określonych kanałach w czasie rzeczywistym, a administrator obiektu do zapisów archiwalnych.
Osiedle Krzywoustego
Powierzchnia:
38,00 m2  do 85,00 m2
Termin oddania:
31.12.2015
Cena od:
4223 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Psie Pole
Osiedle Krzywoustego. Usytuowanie czterokondygna-cyjnego budynku blisko głównego węzła komunikacji zbiorowej na Psim Polu, umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie z całym miastem a także z gminami ościennymi.Oddany w 2001 roku budynek został zaprojektowany i wykonany z najnowocześ-niejszych materiałów, dzięki czemu zredukowano do minimum późniejsze koszta eksploatacyjne leżące po stronie klienta.Doskonała lokalizacja inwestycji daje również dostęp do centrów handlowych. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo przedszkola oraz przychodni lekarskiej.Wszystkie wymienione cechy powodują, że lokale na ul. Bolesława Krzywoustego, stają się idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania do wynajęcia.
Osiedle Sołtysowicka
Powierzchnia:
27,88 m2  do 41,58 m2
Termin oddania:
30.06.2010
Cena od:
5799 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Psie Pole
 
Mieszkania oferowane w inwestycji Osiedle Sołtysowicka, to lokale dwu i trzypokojowe znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Sąsiedztwo centrum handlowego Korona, Młyn oraz placu Kromera – jednego z ważniejszych węzłów komunikacyjnych Wrocławia dodaje walorów tej lokalizacji.W mieszkaniach standardowo wykończony i wyposażony jest aneks kuchenny oraz łazienka. Lokale posiadają wszelkie instalacje (Internet, TV, telefon).Bardzo duża działka przynależna do budynku zapewnia możliwość swobodnego parkowania samochodu bez ograniczeń na terenie osiedla.
Osiedle Zielony Szelest
Powierzchnia:
82,12 m2  do 94,59 m2
Termin oddania:
31.12.2015
Cena od:
4123 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Ołtaszyn
Osiedle „Zielony Szelest”, składa się z trzech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, położonych w malowni-czej dzielnicy Wrocławia – Ołtaszyn, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5-9. Są to gotowe do odbioru mieszkania wraz z aktem notarialnym. Dzięki usytuowaniu budynków, architekturze, użytych podczas realizacji materiałów budowlanych (granit, wysokiej jakości stolarka, drzwi antywłamaniowe, rolety rolety antywłamaniowe w oknach każdej kondygnacji) zasługują one na zakwalifikowanie ich jako lokale apartamentowe. W ofercie znajdziecie Państwo mieszkania od 64m2 do 97m2 jedno i dwukondy-gnacyjne. Do każdego mieszkania przydzielona jest komórka lokatorska, większość mieszkań posiada balkony lub tarasy od 3m2 do 23m2. Mieszkania przekazywane są klientom w stanie deweloperskim. Wyposażone są w kompletną instalację elektryczną wraz z osprzętem, wodno-kanalizacyjną, grzewczą (wraz z kaloryferami), zainstalowane są wysokiej klasy wejściowe drzwi antywłamaniowe, stolarka okienna z pięciokomo-rowych profili – wyposażona w rolety antywłamaniowe – zapewnia komfort cieplny oraz akustyczny.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego