lokum - Art Profit Szatkowski

Przejdź do treści

Menu główne:

Lokum da Vinci
Powierzchnia:
47,95 m2  do 95,50 m2
Termin oddania:
31.03.2016
Cena od:
6490 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Fabryczna
Lokum da Vinci to kompleks zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia, pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana. Swym oryginalnym i nowoczesnym designem przywołuje na myśl osiedla wielkich metropolii. Osiedle inspirowane jest postacią Leonarda da Vinci – malarza, genialnego inżyniera i konstruktora. Projekt inwestycji uwzględnia idee bliskie artyście – najlepsze tradycje budownictwa oraz nowatorskie pomysły. Dzięki temu osiedle Lokum da Vinci wybija się ponad inne wrocławskie inwestycje, a mieszkańcy cieszą się mieszkaniami o genialnych układach pomieszczeń, z imponującymi tarasami i balkonami w przystępnych cenach. Centralnym punktem osiedla jest plac z fontanną i pergolą wzorowaną na pergoli znajdującej się przy wrocławskiej Hali Stulecia. Tak zaaranżowany dziedziniec otoczony zostanie prestiżowym Pasażem da Vinci, w którym znajdą się kawiarenki, butiki i sklepy. Fontanna i pergola zostały oddane do użytku w czerwcu 2015 r. Na osiedlu powstaną 684 nowoczesne mieszkania oraz powierzchnie użytkowe (łącznie około 40 tys. m2). Będzie to swoiste miasto w mieście, a ze względu na liczną zieleń i bezpieczne place zabaw można osiedle nazwać miastem – ogrodem.
Lokum di Trevi
Powierzchnia:
33,97 m2  do 75,35 m2
Termin oddania:
31.08.2016
Cena od:
5859 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Krzyki
Lokum di Trevi Bezpieczne i nowoczesne osiedle w bliskiej odległości od centrum z bogatym zapleczem handlowo – usługowym i dogodną komunikacją. U zbiegu ulic Tarnogajskiej i Klimasa oddaliśmy do użytku 4 etapy inwestycji, w sumie 648 mieszkań. W centralnym punkcie osiedla stoi fontanna wzorowana na rzymskiej fontannie di Trevi.W kolejnym, V etapie, powstaną 3 kameralne 5—kondygnacyjne budynki, a w nich 152 komfortowe mieszkania w atrakcyjnych metrażach i sprawdzonym standardzie. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony, a jeśli zdecydujesz się na mieszkanie na parterze, cieszyć się będziesz zielonym ogródkiem. Dla miłośników sztuki kulinarnej zaplanowaliśmy dużą liczbę mieszkań z osobnymi kuchniami. Zadbano o miejsce do zabawy i wypoczynku – bezpieczny plac zabaw dla Waszych dzieci i profesjonalnie zaprojektowane strefy zieleni z urzekającą roślinnością - berberys, hortensja bukietowa, lawenda wąskolistna czy tawuła japońska. Idealne dopełnienie stanowi elegancka elewacja w jasnej kolorystyce. Do dyspozycji będą miejsca parkingowe naziemne oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Komunikację między piętrami ułatwią szybkie i cichobieżne windy. Wejścia do budynków wyposażymy w wideodomofony.
Lokum Viva
Powierzchnia:
61,75 m2  do 65,81 m2
Termin oddania:
30.09.2015
Cena od:
6099 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Stare Miasto
Lokum Viva to najnowsza inwestycja zlokalizowana przy ulicy Litomskiej. W dwóch kameralnych budynkach powstają 183 mieszkania w atrakcyjnych metrażach, od 28 do 90 mkw. Inwestycja jest realizowana jednoetapowo i zostanie zakończona we wrześniu 2015 r. Lokum Viva to zestaw klasycznych i sprawdzonych rozwiązań projektowych. Wszystkie mieszkania posiadają osobne przedpokoje, a strefy kuchenne zaplanowano zarówno w formie popularnych aneksów jak i osobnych kuchni. Funkcjonalny projekt umożliwia zmianę układu mieszkania na ekonomicznym metrażu - z dwupokojowego z osobną kuchnią na trzypokojowe z aneksem kuchennym. Lokum Viva to komfort wyboru dogodnej przestrzeni. Lokum Viva to ponadczasowa elegancja wyrażona w stonowanej pastelowej kolorystyce budynków oraz nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowie, której proste bryły rozrzeźbione będą detalami elewacji. Wrocławski Szczepin urzeka wyjątkową lokalizacją. Ulica Litomska to kameralna przestrzeń w centrum miasta (5 minut do Rynku). To wygodne miejsce do życia z idealną komunikacją i bogatą infrastrukturą - zaplecze handlowo – usługowe i rekreacyjne (Centrum Treningowe – aerobik, tenis, fitness, siłownia), urzędy (ZUS, Poczta, placówki bankowe), szkoły (SP 46 z krytą pływalnią, SP 18, Gimnazjum 37, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące), biurowce oraz centra kulturalno – rozrywkowe. To niepowtarzalna okazja, by nabyć mieszkanie w okolicy, której niewiele się buduje, a świetnie się mieszka.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego