WPBM - Art Profit Szatkowski

Przejdź do treści

Menu główne:

Apartamenty Dąbie
Powierzchnia:
103,32 m2  do 183,40 m2
Termin oddania:
30.06.2015
Cena od:
11000 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Biskupin
Osiedle położone przy ulicy Wiwulskiego to nowe apartamenty na sprzedaż w jednej z najatrakcyj-niejszych lokalizacji rezydencjonalnych Wrocławia. Niska, willowa i szeregowa zabudowa wrocławskiej Wielkiej Wyspy, otulona dwoma dużymi parkami (Szczytnicki i Nadodrzański), to autentyczna enklawa spokoju, położona zaledwie kilka minut drogi od ścisłe-go centrum miasta. Architektura Apartamentów Dąbie nawiązuje do charakteru przedwojennych osiedli willowych. Elewacje 5 niskich budynków wykończono przy użyciu piaskowca i drewna, wzbogaconych o ele-menty ze stali szlachetnej i szkło. Wewnątrz mieszczą się 54 jedno- i dwupoziomowe mieszkania o powie-rzchni od 60 do 190 m2. Każde z nich posiada taras lub balkon z widokiem na całoroczny ogród. Apartamenty wyposażone są w duże mahoniowe okna, drewniane parapety, wideodomofony, klimatyzację, zewnętrzne rolety. Istnieje także możliwość instalacji kominka.
W podpiwniczeniu budynków znajdują się nie tylko garaże, do których dostęp ułatwia nowoczesna cichobieżna winda, ale także pomieszczenia fitness z sauną, jacuzzi i siłownią. Po sąsiedzku znajdują się najcenniejsze wrocławskie zabytki - wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Hala Stulecia oraz opisywane w podręcznikach architektury na całym świecie, modernistyczne osiedle WUWA. 10 minut spacerem dzieli osiedle od około 100-hektarowego Parku Szczytnickiego z Pergolą, romantycznymi alejkami, Ogrodem Japońskim i mnóstwem zacisznych, urokliwych zakamarków. W pobliżu znajdują się m.in. wrocławskie ZOO, stanica żeglarska, czy boisko lokalnej drużyny piłkarskiej (Ślęza Wrocław). W odległości kilku minut jazdy tramwajem lub samochodem znajdziemy basen, kino i centrum handlowe. Całoroczna oferta rekreacyjna Hali Stulecia (koncerty, wystawy) znajduje się na wyciągnięcie dłoni. Bardzo blisko położone są także kampusy 4 wrocławskich wyższych uczelni (Politechniki, Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Wrocławskiego). Sąsiadujące z osiedlem nadodrzańskie łąki i wały, to jedne z ulubionych terenów spacerowych i rowerowych mieszkańców Biskupina. Bezpieczeństwa mieszkań-ców osiedla strzeże całodobowa ochrona. Jego teren jest także ogrodzony i wyposażony w monitoring. Dodatkowym atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do al-ternatywnych wobec samochodu środków komunikacji: 4 linie autobusowe (2 dzienne i 2 nocne), 4 linie tramwajowe oraz stacja rowerów miejskich, dają duże poczucie swobody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów na sprzedaż na naszej stronie internetowej, a także do obejrzenia nieruchomości na miejscu, na Biskupinie.
Bulwar Drobnera
Powierzchnia:
47,89 m2  do 300,61 m2
Termin oddania:
30.06.2015
Cena od:
7000 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Stare Miasto
 
Bulwar Drobnera to luksusowy, kameralny apartamen-towiec. Po jego południowej stronie, za Odrą, leży historyczne Stare Miasto. Z kolei na północ od budynku ciągną się pierzeje kamienic XIX-wiecznego Nadodrza. Elewacja budynku od strony ulicy została pokryta kremowej barwy trawertynem - kamieniem znanym m.in. z tego, że wybudowano z niego rzymskie Koloseum. Części wspólne wewnątrz budynku wykończone zostały z wykorzystaniem betonu artystycznego. Z wyższych kondygnacji rozpościera się niepowtarzalny widok na miasto. Panorama rozpościera się od wież wrocławskiej katedry na wschodzie, aż po szczyt góry Ślęży na południowym zachodzie.
 
Kępa Staromiejska to komfortowe osiedle, umiejętnie wkomponowane w historyczną siatkę ulic wrocławskiego Starego Miasta. Budynki posadowieniem i skalą nawiązują do wysokich stuletnich kamienic, jakie spotkamy w bliskim sąsiedztwie. Spacerując pomiędzy nimi uliczkami takimi jak Pochyła, Wysoka, Tęczowa czy Zdrowa, mijamy eleganckie fasady wykończone klinkierem. Materiał ten zastosowano na elewacjach dwóch pierwszych kondygnacji każdego z budynków. Unosząc głowę, dostrzeżemy popielate wstęgi balkonów, umiejętnie przełamane czerwonymi okiennicami zimowych ogrodów. Ostatnie kondygnacje każdego z budynków wykończone zostały blachą tytanowo-cynkową, nadającą fasadom nieco industrialnego akcentu. Na osiedlu znajdują się eksklu-zywne apartamenty, penthouse-y oraz nowe mie-szkania o podwyższonym standardzie. Bardzo starannie zaprojektowano przestrzeń wspólną osiedla: znajdziemy tu designerskie latarnie, zadaszone bluszczem miejsca parkingowe, alejki spacerowe podświetlane po zmroku, a nawet niewielką fontannę. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Mieszkania są ustawne, dobrze doświetlone, o zróżnicowanych metrażach. Do wyboru są lokale z tarasem, balkonem lub ogrodem zimowym. Bardzo dobra jest infrastruktura wokół osiedla. Atutem mieszkania na Kępie Staromiejskiej jest bliskość przedszkoli, szkół, gimnazjów, wyższych uczelni, punktów handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.
W kierunku centrum pojedziemy mającym niedaleko przystanek tramwajem. Zatrzymującymi się nieopodal autobusami, dostaniemy się w różne części miasta.
Ale kluczowym atutem lokalizacyjnym osiedla jest samo Stare Miasto. Wystarczy kilka minut spacerem, by znaleźć się nad Promenadą Staromiejską, lub obejrzeć teatralny spektakl. W ciągu kwadransa znajdziemy się w tętniącej kawiarnianym życiem Dzielnicy Czterech Wyznań i w okolicach wrocławskiego Rynku. Blisko jest stąd do Kina Nowe Horyzonty, legendarnych klubów takich jak Mleczarnia i Firlej, do Opery Wrocławskiej, czy do Narodowego Forum Muzyki.
Rezydencja Staromiejska
Powierzchnia:
55,90 m2  do 98,75 m2
Termin oddania:
30.06.2015
Cena od:
6614 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Stare Miasto
Inwestycja powstała pomiędzy ul. Pochyłą i ul. Tęczową na wydzielonych działkach w obrębie nowobudowanej Kępy Staromiejskiej. Okolice Rezydencji Staromiejskiej, to obszar o dużym znaczeniu w rozwoju centrum miasta. Z tego względu jest to oferta o ogromnym potencjale wzrostu wartości w kolejnych latach. Niewielka odległość do punktów handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej to kolejne atuty tej inwestycji. Nie do przecenienia jest fakt, że spacer do Rynku trwa zaledwie kilka minut, dzięki czemu mieszkańcy mogą aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i towarzyskim Wrocławia. Wyjątkowe jak na centrum są też nasadzenia zieleni, odgradzające mieszkania od miejskiego zgiełku. Tym, co wyróżnia inwestycję w zakresie architektury jest elewacja a konkretnie prestiżowe i nowoczesne materiały użyte do jej wykończenia. W przeważającej mierze budynki pokrywa aluminium i hartowane szkło. Część przeszkleń ma wysokość całej kondygnacji, co zapewnia doskonałe doświetlenie. Imponująca jest też wielkość balkonów (około 4-36 m2) i tarasów (20-140 m2) przynależnych do lokali. Zagospodarowanie terenu wokół budynków to prawdziwy majstersztyk. Alejki spacerowe podświetlane wieczorami, kaskada spływająca wodą, oryginalne kompozycje roślinne, miejsca rekreacji i spotkań mieszkańców, plac zabaw dla dzieci, to wszystko sprawia, że chce się tu mieszkać. W dwóch wolnostojących budynkach zaprojektowano łącznie 48 mieszkań o podwyższonym standar-dzie o powierzchni od 30 do 121 m2. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, wysokiej klasy materiały użyte do budowy i wykończenia, zachwycająca detalami mała architektura, ergonomicznie zaprojektowane rozkłady pomieszczeń, to w skrócie charakterystyka Rezydencji Staromiejskiej.
Zielone Śródmieście
Powierzchnia:
34,73 m2  do 108,69 m2
Termin oddania:
30.06.2015
Cena od:
5499 zł za m2
Lokalizacja:
Wrocław, Śródmieście
Rozkładowe mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych obszarów zielonych. Duża dostępność komunikacji miejskiej – 9 połączeń autobusowych i 3 tramwajowe w promieniu kilku minut spacerem. Mieszkania w niskiej, 4-piętrowej zabudowie. Osiedle ogrodzone, z miejscami parkingowymi i pomieszczeniami na rowery w kondygnacji podziemnej. Łatwy dostęp do Pasażu Grunwaldzkiego i kampusów 4 wyższych uczelni (6 minut samochodem) oraz centrum handlowego Korona (8 minut samochodem). 9 minut piechotą do Parku Tołpy i Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Komunikacja osiedla jest dobra. Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległości kilku minut spacerem. Niedaleko są także dwa ważne węzły komunikacyjne: Plac Grunwaldzki i Plac Kromera. Zielone Śródmieście to nie tylko dobre miejsce do życia, ale także atrakcyjna lokalizacja mieszkania na wynajem. W promieniu kilku minut jazdy autem znajdują się duże kampusy akademickie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Równie łatwo dostępne pozostają 2 centra handlowe: Pasaż Grunwaldzki i Korona.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego